3D panel Dekor 04 ELLIPSE

3D panel Dekor 04 ELLIPSE
3D panel Dekor 04 ELLIPSE 3D panel Dekor 04 ELLIPSE 3D panel Dekor 04 ELLIPSE 3D panel Dekor 04 ELLIPSE

Obrázky majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti.

3D panel Dekor 04 ELLIPSE

Dostupnosť:
3 týždne
Cena
31,20 € 26,00 € bez DPH

Viac info o produkte

3D panel Dekor 04 ELLIPSE

3D dekoratívne panely sú ideálne pre elegantné a sofistikované usporiadanie priestoru, priestorový trojrozmerný efekt umožňuje panelom vytvárať jedinečné vzory ktoré dodávajú každému interiéru zaujímavú hĺbku v modernej elegancii.


Technické údaje:


šírka: 60 cm

výška: 60 cm

hrúbka: 1-3 cm

hmotnosť: cca 7,8 kg panel 


Štandardná veľkosť je 60x60cm panelu tolerancia na 1 cm - šarže, kalibrácia na 1 mm. Cena je za jeden panel v surovom stave (čistá sadra) minimálna objednávka je 6 ks

 Panely sú vyrobené zo špeciálnej kalenej sádry na báze kompozitu, sklenenými vláknami vystuženou sieťovinou a ďalšími komponentami. Dajú sa ľahko rezať aj vŕtať otvory, aby sa zmestili do každého priestoru . Montujú sa na lepidlo, čo je výhodou pri montáži na rôzne povrchy. V prípade, že povrch je veľmi klzký a nerovný, odporúčame naniesť základný penetračný náter pred montážou.

Panely sa dajú maľovať akoukoľvek interiérovou farbou štetcom alebo valčekom. Surové panely môžu mať nedostatky, takže ako obraz by mal byť doplnený o odstredené plnivo, napr. sadra alebo stierkou a potom dokončiť s brúsnym papierom.

Ak budú panely použité v kuchyniach alebo kúpeľniach je potrebné na panely použiť impregnáciu . Panely ako surový produkt sa správajú ako stena ale pokiaľ sa použijú latexové farby, potom budú odolné voči oderom. Všetko závisí od typu použitého laku.