Balíkové zásielky

Balíkovú logistiku zaisťuje spoločnosť Geis Parcel SK s.r.o., ktorá vznikla v rámci skupiny Geis na Slovensku v januári 2012. Špecializuje sa na prepravu balíkových zásielok do 50 kg na národnej a medzinárodnej úrovni.

Činnosť vlastných pobočiek (dep) a triediacich centier zaručuje spoločne s vlastnou doručovacou sieťou, že Geis Parcel SK je vždy na dosah svojim zákazníkom a môže štandardne poskytovať doručenie nasledujúci pracovný deň na celom Slovensku. Vďaka napojeniu na medzinárodnú sieť môžeme našim zákazníkom ponúknuť expresné doručenie do ďalších 30 krajín Európy a kuriérne doručenie takmer do celého sveta.

Parcel

(Expresná preprava balíkových zásielok do 50 kg)

Produkt Parcel zahŕňa prepravy realizované po území Slovenskej republiky. Maximálna hmotnosť jednej zásielky (jedného balíka) je 50 kg.

Paletové zásielky

Paletové prepravy, celovozové prepravy a logistiku zaisťuje spoločnosť Geis SK s.r.o. Zákazníkom ponúkame vlastnú prepravnú sieť, tvorenú strategicky umiestnenými pobočkami, aj špecializované logistické pracoviská a distribučné centrá.

Či už sa jedná o prepravu kusových a paletových zásielok (systémová preprava zásielok), celovozové prepravy, skladovanie, outsourcing logistiky, colné zastúpenie alebo komplexné logistické projekty, vždy ponúkame klientom služby najvyššej kvality.

Cargo

(Expresná preprava kusových a paletových zásielok)

Produkt Cargo zahŕňa prepravy realizované po území Slovenskej republiky. Maximálna hmotnosť celej zásielky je 2500 kg (maximálna hmotnosť jedného kusa v zásielke je 1200 kg, jeho maximálna výška 2,20 m a maximálna dĺžka 3 m). Objem celej zásielky nesmie presiahnuť 10 m3 (objemový prepočet zásielok 1m3 = 250 kg). Maximálna šírka 2,4 m.


Doplnkové služby

Prepravy zásielok na dobierku

Prepravy zásielok na dobierku (COD = cash on delivery = dobierka)

Prepravy zásielok na dobierku s prevodom vybraných peňazí odosielateľovi štandardne do 7 pracovných dní.

   
Telefonické avizo

Telefonické avízo

Príjemcu zásielky vopred telefonicky informujeme o dobe doručenia zásielky (upresníme termín a miesto doručenia).

SMS avízo

Príjemcovi zašleme informáciu o tom, že odosielateľ vyexpedoval jeho zásielku.