3D panel Dekor 14 JUNGLE

3D panel Dekor 14 JUNGLE
3D panel Dekor 14 JUNGLE 3D panel Dekor 14 JUNGLE 3D panel Dekor 14 JUNGLE

Obrázky majú len ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti.

3D panel Dekor 14 JUNGLE

Dostupnosť:
3 týždne
Cena
28,80 € 24,00 € bez DPH

Viac info o produkte

3D panel Dekor 14 JUNGLE

3D dekoratívne panely sú ideálne pre elegantné a sofistikované usporiadanie priestoru, priestorový trojrozmerný efekt umožňuje panelom vytvárať jedinečné vzory ktoré dodávajú každému interiéru zaujímavú hĺbku v modernej elegancii.


Technické údaje:


šírka: 60 cm

výška: 60 cm

hrúbka: 1-2 cm

hmotnosť: cca 4,2 kg panel 


Štandardná veľkosť je 60x60cm panelu tolerancia na 1 cm - šarže, kalibrácia na 1 mm. Cena je za jeden panel v surovom stave (čistá sadra) minimálna objednávka je 6 ks

 Panely sú vyrobené zo špeciálnej kalenej sádry na báze kompozitu, sklenenými vláknami vystuženou sieťovinou a ďalšími komponentami. Dajú sa ľahko rezať aj vŕtať otvory, aby sa zmestili do každého priestoru . Montujú sa na lepidlo, čo je výhodou pri montáži na rôzne povrchy. V prípade, že povrch je veľmi klzký a nerovný, odporúčame naniesť základný penetračný náter pred montážou.

Panely sa dajú maľovať akoukoľvek interiérovou farbou štetcom alebo valčekom. Surové panely môžu mať nedostatky, takže ako obraz by mal byť doplnený o odstredené plnivo, napr. sadra alebo stierkou a potom dokončiť s brúsnym papierom.

Ak budú panely použité v kuchyniach alebo kúpeľniach je potrebné na panely použiť impregnáciu . Panely ako surový produkt sa správajú ako stena ale pokiaľ sa použijú latexové farby, potom budú odolné voči oderom. Všetko závisí od typu použitého laku.